środa, 24 stycznia 2018

7 kwietnia we Wrocławiu VI edycja Beer Geek Madness

Piwnynocnik.pl blog piwny
7 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się 6 edycja Beer Geek Madness – festiwalu piwnego określanego jako jeden z najbardziej innowacyjnych w Europie. Impreza tradycyjnie odbędzie się w industrialnych wnętrzach Zaklętych Rewirów. Na miejscu pojawią się reprezentanci browarów polskich, ale i m.in. przedstawiciele sceny hiszpańskiej. Formuła BGM pozostała bez zmian - "Płacisz raz, degustujesz ile chcesz!". Przy wejściu każdy uczestnik otrzyma szkło degustacyjne, do którego będą serwowane piwa w próbkach 100 ml. Trunki będzie można dowolnie powtarzać, aż do wyczerpania zapasów. 

Jak podkreślają organizatorzy – „każda edycja Beer Geek Madness to inny motyw przewodni i specjalni goście. Tym razem festiwal odbędzie się pod hasłem „INTENSE”, a do udziału zaprosiliśmy Hiszpańskie Browary Rzemieślnicze – to największa liczba przedstawicieli zagranicznych browarów w historii Beer Geek Madness”.

Na imprezie pojawią się 32 polskie browary, które specjalnie na imprezę przygotują piwo inspirowane motywem przewodnim, a także piwo Topowe. Przed nami więc ponad 30 premier jednego wieczoru i łącznie 64 piwa do spróbowania.

BGM 6 odbędzie się w sobotę 7 kwietnia w Zaklętych Rewirach położonych przy ul. Krakowskiej 100 we Wrocławiu. Koszt biletu to wydatek od 139 do 199 zł w zależności od wybranego pakietu. Wszelkie informacje na temat wejściówek dostępne są na stronie biletprosze.pl

Lista polskich browarów:
Absztyfikant
AleBrowar
Beer Bros.
BIRBANT
Brokreacja
Cztery Ściany
Deer Bear
Doctor Brew
Golem
Harpagan
Hopkins
Kazimierz
Kingpin
Maryensztadt
Nepomucen
Palatum
Piekarnia Piwa
PINTA
Piwoteka
PiwoWarownia
Probus Kraft
Profesja
ReCraft
Spółdzielczy
Stu Mostów
Szałpiw
Szpunt
Warsztat Piwowarski
Widawa
Zakładowy
Ziemia Obiecana
Żeglarski

Browary zagraniczne:
- Laugar Brewery,
- Garage Brewing Co,
- Cerveses La Pirata,
- La Quince Brewery,
- In Peccatum Craft Beer,
- Edge Brewing,
- Naparbier,
- … to jeszcze nie koniec. 


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia