piątek, 5 stycznia 2018

9 wrocławski Festiwal Dobrego Piwa 8-10 czerwca 2018 r.

piwnynocnik.pl blog o piwach
W połowie rozpoczynającego się właśnie roku do Wrocławia przyjadą polskie i zagraniczne browary, które zaprezentują swoje najlepsze piwa. Będzie to już dziewiąta odsłona imprezy. Pierwsza miała miejsce w 2010 roku i trwała dwa dni. Od 2012 roku imprezę wydłużono o dzień. Z kolei w 2014 roku z uwagi na rosnące zainteresowanie festiwal przeniesiony został z terenu zamku oraz Parku Leśnickiego na esplanadę Stadionu Wrocław na osiedlu Pilczyce.

Kilkadziesiąt browarów w jednym miejscu to dopiero eldorado. Zespoły z Polski, Czech, Belgii, Ukrainy, Niemiec, Danii, Holandii czy Szkocji chętnie biorą udział w festiwalu dostrzegając ogromne zainteresowanie zagadnieniem. Koniecznie zagospodarujcie sobie choć dzień i udajcie się w czerwcu do Wrocławia. Wszelkie pojawiające się szczegóły na temat zbliżającego się festiwalu opublikujemy na łamach naszego portalu.

Cieszy fakt, że takie imprezy są organizowane coraz częściej, a zainteresowanie nimi z roku na rok jest coraz większe. Informacje o każdym z wydarzeń znajdziecie na naszym portalu - PiwnyNocnik.pl - wspólne hobby to podstawa! 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia