wtorek, 9 stycznia 2018

Browar Rockmill rozpoczyna rok od premiery Juicy Symphony - Triple NEIPA

Piwnynocnik.pl blog piwny
New England IPA od Browaru Rockmill wkrótce wsiądzie do 330 mililitrowych butelek i postara się zaskoczyć soczystością. I to w opcji Triple! Będzie więc potrójna moc zarówno owoców, jak również chmieli, ekstraktu (21 BLG) i alkoholu (9%). Juicy Symphony pierwszy raz zagra na Craft Beer Fiesta w Gdańsku, która odbędzie się w dniach 20-21 stycznia 2018 roku, o czym wspominaliśmy w jednej z poprzednich aktualności.

Wygląda na to, że browary nie czekają na lato ze swoimi soczystymi premierami. Tak owocowe klimaty mogą sprawić, że upalna pora roku sama postanowi nadejść do Polski wcześniej niż zazwyczaj. To niesamowite jak dużo degustacji premierowych produktów czeka nas w samym styczniu. A przecież to dopiero początek. Opierając się na obserwacjach wszystko wskazuje na to, że miłośnikom piw kraftowych może braknąć dni w roku na to, by spróbować wszystkich nowości. M.in. dlatego postaramy się na naszym portalu publikować jak najwięcej recenzji debiutantów, by pomóc Wam w wyborze.

Przypomnijmy, że na Craft Beer Fiesta pojawi się kilkanaście browarów, które zaprezentują zarówno swoje sprawdzone propozycje, jak również szereg premier. Szczegółowe informacje na temat imprezy możecie przeczytać w oddzielnej aktualności.

Źródło: Browar Rockmill

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia