piątek, 12 stycznia 2018

Sześć piw od Browaru Zakładowego trafi wkrótce do sklepów

Sześć – tyle piw Browaru Zakładowego powędruje wkrótce do sklepów. Część znacie doskonale, z częścią zapewne wkrótce będziecie się zapoznawać. Obok spóźnionego grudniowego Pracownika Miesiąca, o którym mogliście już na naszym portalu przeczytać będą to: Wujek z Ameryki – New England IPA, Podwójny Wniosek Urlopowy – podwójne tropikalne ryżowe IPA, Choinka Zakładowa – Porter świąteczny, Koktajl Towarzyski – mleczno-waniliowe IPA z malinami oraz Pierwsza Zmiana - Polskie jasne Ale.

Browar Zakładowy rozkręca się z miesiąca na miesiąc. Nowy rok to z pewnością dziesiątki nowych pomysłów, o realizacji których dowiemy się w swoim czasie. Na Piwnym Nocniku wśród innych recenzji będziecie mogli znaleźć także te dotyczące produktów tego browaru. Tymczasem sprawdźcie dlaczego Czarna Robota, czyli żytni stout zasłużył na miano solidnego trunku. Sprawdźcie też zapowiedź aromatycznego Grudniowego Pracownika Miesiąca.

Przypomnijmy, że Browar Zakładowy powstał w miejscowości Poniatowa w budynku należącym wcześniej do kompleksu zakładów Predom – EDA produkujących w latach 1937 – 1988 m.in. sprzęt AGD.


Źródło: Browar Zakładowy

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia