wtorek, 23 stycznia 2018

Vermont American IPA z Wrężela od czwartku w sieci Lidl

Piwnynocnik.pl blog piwny
Fot. Browar Wrężel
Browar Wrężel podzielił się ze światem komunikatem, z którego wynika, że już w czwartek na półkach sklepowych sieci Lidl ujrzymy piwo Vermont American IPA. Za kilka dni piwo trafi więc do szerszego grona odbiorców. Być może również do początkujących, którzy dopiero zamierzają wkroczyć w świat piw innych niż klasyczne lagery. To świetna wiadomość również dla wszystkich tych, którzy w swojej okolicy nie mogą liczyć na istnienie choć jednego dobrze wyposażonego sklepu z piwami kraftowymi. Z takich doniesień trzeba się po prostu cieszyć i oczywiście… liczyć na więcej!

www.piwnynocnik.pl portal o piwieVermont American IPA to soczysta, mętna, mocno chmielona propozycja o bogatym owocowym aromacie. Przy tworzeniu piwa wykorzystano chmiele: Mosaic, Citra, Amarillo, Columbus, Cryo Hops i Mosaic. Wśród słodów znajdziemy jęczmienne: Pale Ale, Pilzneński a także pszeniczny jasny. Nie można zapomnieć o pracy drożdży S-04. Jako dodatek zastosowano płatki owsiane.

Aktualizacja: No i mamy je. Zgodnie z zapowiedziami piwo można już znaleźć w sklepach Lidl. Przed nami degustacja i sporo frajdy przy pisaniu dla Was recenzji.

Źródło: Browar Wrężel

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia