wtorek, 2 stycznia 2018

W dniach 19-20 stycznia 2018 roku Craft Beer Fiesta wraca do Gdańska

Po udanej letniej odsłonie imprezy, która cieszyła się dużym zainteresowaniem przyszła pora na Craft Beer Fiesta Winter Edition. Event ten to nic innego jak raj dla wszystkich miłośników piw kraftowych. W podgrzewanym namiocie swoje stoiska wystawi kilkanaście browarów. Na ponad 30 kranów trafią wyborne trunki. RIS? Nie ma problemu. Barley wine? Będzie. Imperialne odsłony IPA? Oczywiście!
Z uwagi na fakt, że jest to zima nacisk położony zostanie na mocniejsze piwa. Do degustacji otrzymacie 300ml, 150ml, a twardzi zawodnicy zapewne i 500ml. Nie zabraknie też gorącej herbaty, grochówki, bigosu i food trucków, które zapełnią Wasze żołądki jeszcze innymi dobrymi propozycjami. Wśród zaproszonych browarów znaleźli się: Absztyfikant, Artezan, Golem, Harpagan, Kingpin, Podgórz, Pracownia Piwa, Rockmill, Szałpiw, Zakładowy, Ziemia Obiecana. Ciekawym punktem imprezy będzie polewanie leżakowanego w beczkach po rumie Korda warzonego przez Browar Harpagan w Browarze Jan Olbracht. Jedno jest pewne - będzie się działo! Impreza odbędzie się w Gdańsku przy ul. Straganiarskiej w dniach 19-20 stycznia 2018 roku. Organizatorami są: Pułapka, Cafe Lamus, Lawendowa 8.
Cieszy fakt, że takie imprezy są organizowane coraz częściej, a zainteresowanie nimi z roku na rok jest coraz większe. Informacje o każdym z wydarzeń znajdziecie rzecz jasna na naszym portalu PiwnyNocnik.pl - wspólne hobby to podstawa! Zdrówko.
Źródło: Draft Beer Fiesta

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia