czwartek, 25 stycznia 2018

W marcu zapraszamy do Hiszpanii. Rusza VII edycja Barcelona Beer Festival

Piwnynocnik.pl blog piwnyVII edycja Barcelona Beer Festival zbliża się wielkimi krokami. W dniach 16-18 marca 2018 roku do Hiszpanii przyjedzie kilkadziesiąt zagranicznych browarów, które przywiozą ze sobą łącznie ponad 400 różnych piw kraftowych. Oczywiście na imprezie nie może zabraknąć reprezentacji Polski – na ten moment deklarację udziału w wydarzeniu potwierdziła Pracownia Piwa!

Impreza na szeroką skalę, fantastyczne zespoły z wielu krajów, mnóstwo inspiracji, wymiana doświadczeń i w końcu prezentacja swoich najnowszych kraftowych dzieł. Tak w skrócie można opisać to co będzie miało miejsce już w połowie marca w ramach Barcelona Beer Festival 2018. Będzie to VII edycja festiwalu. Jest to jedno z wielu potwierdzeń, że rewolucja piwna postępuje – fakt… w każdym kraju w swoim własnym tempie, ale jednak!

Polska reprezentacja, w skład której na pewno wejdzie Pracownia Piwa zmusi nas do bacznej obserwacji tego wydarzenia. Oczywiście wszelkie doniesienia opublikujemy na Piwnym Nocniku. Zostańcie więc z nami i bawmy się kraftem!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia