środa, 10 stycznia 2018

Waniliowa nowość od browaru Rockmill, czyli Vanilla Coffeecat

Piwnynocnik.pl blog piwny
Vanilla Coffeecat to kolejna nowość od browaru Rockmill. Jej pierwsza prezentacja będzie mieć miejsce na zapowiadanej na 20-21 stycznia 2018 roku imprezie Craft Beer Fiesta w Gdańsku. Premierowe piwo to owsiany kawowy stout chmielony Chinook i Simcoe. Wśród istotnych dodatków znajdzie się laktoza i kawa Johan & Nyström Bourbon Jungle. Jak sygnalizuje Rockmill na swoim oficjalnym profilu – kawa ta przygotowana została przez finalistę Mistrzostw Polski Brewers Cup – Świdra.

To nie koniec! Całość wzbogacona została potężną dawką wanilii, która dorzuca swoje trzy grosze i wpływa na całość tego projektu. Efekt pracy zespołu poznamy dopiero lub już w drugiej połowie stycznia. Czekamy również na Wasze opinie!

Przypomnijmy, że jest to już druga z zapowiadanych nowości od Browaru Rockmill. Wcześniej informowaliśmy Was o równie ciekawie zapowiadającym się piwie -. Chcecie być na bieżąco? Jeśli macie ochotę wpadnijcie na facebookowy profil Piwnego Nocnika. Tymczasem po garść szczegółów na temat Craft Beer Fiesta Winter Editio 2018 zapraszamy Was do jednej z poprzednich aktualności:

Źródło: Browar Rockmill

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia