piątek, 2 lutego 2018

Browar Śląski Alternatywa przypomina o Walentynkach. Zestaw dla Dwojga: Słodka Pszenica i Whisky Pils!

Piwnynocnik.pl blog piwny
Panowie! Walentynki tuż tuż. Może zamiast kwiatków sprezentujecie swojej partnerce i jednocześnie sobie zestaw z Browaru Śląskiego Alternatywa? O czytających nas Paniach też nie zapominamy i również zachęcamy do poszukiwań tego typu prezentów! Dla prawdziwych fanów polskiego craftu przygotowaliśmy natomiast krótką prezentację, która choć odrobinę przybliży Wam sylwetkę formacji z Rudy Śląskiej.

Ona i On to jeden z pierwszych walentynkowych zestawów jakie właśnie pojawiają się na rynku. Browar Śląski Alternatywa zaprojektował estetyczne opakowanie, a jego zawartość jest dedykowana każdej z płci. W rezultacie w środku ma znaleźć się Słodka Pszenica, która z pewnością zyska uznanie płci pięknej oraz solidny Whisky Pils, który z racji alkoholu na poziomie lekko powyżej 5% powinien utrzymać Was w formie przez cały wieczór. Zestaw kosztować będzie 16 złotych.

Browar Śląski Alternatywa mieści się w Rudzie Śląskiej należących do browarów rzemieślniczych z krwi i kości. Mimo młodego wieku ma w swojej kolekcji sporo piw z naprawdę ciekawymi recepturami i estetycznymi etykietami nawiązującymi do śląskich tradycji. Wśród proponowanych przez twórców trunków znajdziemy takie pozycje jak: Vermont IPA, Biała IPA, Żytnie IPA, Ryżowe IPA z trawą cytrynową na nowozelandzkich chmielach, American Pale Ale, Polskie Jasne Ale, Bursztynowe Ale, Bursztynowe Ale Fanaberia z Roibosem, Piernikowe Ale, Apa z trawą cytrynową, Angielski Porter czekoladowy, Amerykański Pils Mosaic Single Hop, Pils Amerykański, Deistka, Pils Niemiecki, Whisky Pils, Słodka Pszenica, Ciemna Pszenica, Milk Stout, Górniczy Stan – Fes z wanilą, Koźlak Pszeniczny Wędzony, Niech żyje nam – Superior Grisete.

W Rudzie Śląskiej browar posiada również swój własny sklepik, w którym istnieje możliwość wyposażenia się nie tylko w piwo, ale i etykiety, kapsle, kufle, koszulki, otwieracze i inne gadżety. Dla prawdziwych beergeeków informacja – istnieje możliwość zwiedzania browaru! 

 
Dane podstawowe:
Browar Śląski Alternatywa
Nazwa: Słodka Pszenica
Alkohol: 4%
Ekstrakt: 12 plato

Browar Śląski Alternatywa
Nazwa: Whisky Pils
Alkohol: 5%
Ekstrakt: 12 plato

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia