piątek, 16 lutego 2018

Browary Krajan wypuszczają na rynek portera. Sprawdźcie Bractwo Kurkowe!

Piwnynocnik.pl blog o piwie
Kujawsko-Pomorskie Browary Krajan zamierzają nieco odświeżyć swoją ofertę. W szeregach proponowanych piw ma pojawić się Bractwo Kurkowe czyli Porter z ekstraktem na całkiem niezłym poziomie 22 BLG. Nie ukrywamy, że jesteśmy ciekawi tego projektu i wierzymy, że jego wykonanie było poprzedzone szeregiem prób, co w rezultacie wyjdzie autorom na dobre.

Czy to pierwszy z kroków, jakie browar poczyni w kierunku poważnych zmian? Być może. Na ten moment w jego ofercie figurują takie piwa jak chociażby Viva Hel Bursztynowe, Kujawskie Pils, Kujawskie Bursztynowe czy Irlandzkie Mocne, którego wycofanie z rynku zapowiedziano na ten rok. Nie dostrzegamy jednak wpływu piwnej rewolucji na ofertę Browaru Krajan. Zachęcamy więc twórców do podjęcia odważniejszych działań i uruchomienia nowej serii piw bogatej w inne style – oczywiście utrzymane na właściwym poziomie!

Nazwa piwa (Bractwo Kurkowe) nawiązuje  do pochodzącej ze średniowiecznej Europy Zachodniej organizacji uczącej mieszczan posługiwania się bronią na wypadek konieczności obrony murów miejskich. Na etykiecie dominuje brąz – brakuje nam jednak postaci z plakatu, która bardzo podnosi atrakcyjność oprawy graficznej.

Liczymy na poprawną dostępność butelek premierowego piwa w sklepach. Co na pewno Was nie dziwi – zamierzamy sprawdzić na co stać ich zawartość! 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia