środa, 28 lutego 2018

Czarna porzeczka czy Czarna Mańka? Kolejna warka owocowego trunku od Browaru Bazyliszek

piwnynocnik.pl blog o piwie
Warszawski Browar Bazyliszek poinformował, że dokładnie pierwszego marca rozlana zostanie kolejna warka Czarnej Mańki z dodatkiem czarnej porzeczki. Na uwagę zasługuje fakt, że jej starsza siostra – Multiwitaminka nagrodzona została złotym medalem w kategorii Sour Ale na Konkursie Piw Rzemieślniczych 2017 roku. Czy nowa warka powalczy w tym roku o wyróżnienia?

Na pewno nie będzie jedynym z reprezentantów Browaru Bazyliszek, które będą starać się zyskać sympatię odbiorców. Ten rok twórcy zaczęli bowiem intensywnie. Już w styczniu na Piwnym Nocniku mogliście przeczytać o zapowiadanym szeregu premier w stylu IPA, czy chociażby próbie wystrzelenia odbiorców na All Inclusive za sprawą Double Milkshake IPA. Czy za sprawą Czarnej Mańki wystrzeleni zostaniemy do porzeczkowego sadu? Mamy nadzieję, że będziemy mogli się o tym niebawem przekonać. Liczymy na dobry poziom dystrybucji piw!

Browar Bazyliszek posiada w swojej kolekcji ponad 25 piw. Wśród nich m.in. Sen o Warszawie – kakaowo-waniliowy mleczny stout żytni, Wwa – whisky wooden ale, czy Dupek żołędny – żołędziowa ciemna american IPA. Z każdym miesiącem zauważamy wykonywane przez twórców postępy. Oczywiście trzymamy kciuki za realizację każdego postawionego przed sobą celu.

Źródło: Browar Bazyliszek

Czytaj też:

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia