środa, 28 lutego 2018

Czas na kolejnego Szyszaka. Tym razem Gruszka na Warzelni. Czy nas zachwyci?

piwnynocnik.pl blog o piwie
Nie musieliśmy długo czekać na potwierdzenie. Szyszak oficjalnie będzie nową serią piw od Browaru Rzemieślniczego Jan Olbracht. Zgodnie z naszymi przewidywaniami trunki należeć będą do lekkich i owocowych, czego przykładem jest zapowiadany przez nas wczoraj ananasowy lager o zawartości alkoholu na poziomie 4,3% oraz ekstraktem wynoszącym dokładnie 12%. Czas na odkrycie kolejnej karty, czyli prezentację Gruszki na warzelni.

Druga z propozycji Browaru posiadać będzie takie same parametry jak Jasne, że ananas. Główną różnicą będzie więc rzecz jasna zastosowany jako dodatek owoc – w tym przypadku gruszka. Wszystko wskazuje na to, że po prezentacji całej oferty każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Mamy Korda, mamy serię Piotrek z Bagien, robimy Kuźnię! Znacie też dobrze serię z rysunkami Andrzeja Mleczko. Pora by miłośnicy lagerów też znaleźli coś dla siebie! Czas na owocowe Szyszaki! – informują autorzy.

Nie da się ukryć faktu, że twórcy celują tym razem w szerszą grupę odbiorców. Lekkie lagery urozmaicone owocami mogą mieć wzięcie szczególnie w okresie letnim. Czy jednak seria Szyszak będzie reprezentować zadowalającą jakość? O tym przekonamy się zapewne już niebawem, kiedy butelki wylądują na półkach sklepowych.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia