poniedziałek, 12 lutego 2018

Galaktycznie i cytrusowo! Poznajcie nową Hazy IPA od Rockmill.

Piwnynocnik.pl blog piwny
Przed Wami Episode 12: Hazy IPA Citra & Galaxy, czyli kolejne piwo z serii Beer Wars od Browaru Rockmill. Twórcy zdecydowali się na pójście w kierunku stylu IPA, w którym jak sami twierdzą – czują się świetnie. Nie zabraknie pokaźnej dawki tytułowych chmieli Citra i Galaxy, ale też drożdży New England Lallemand, które w serii Beer Wars były już stosowane.

Browar Rockmill funkcjonuje na rynku zaledwie od roku. Nie zmienia to jednak faktu, że w ciągu 12 miesięcy wypuścił spod swoich skrzydeł szereg trunków o ponadprzeciętnym poziomie jakości. Ta część z Was, która miała do czynienia z produktami tego zespołu nie będzie zaskoczona wysoką soczystością premierowego trunku. Wspomnieć również wypada, że w przypadku Episode 12: Hazy IPA Citra & Galaxy wskaźnik na Skali Ballinga pokazał solidne 16 oczek. Alkohol osiągnął natomiast wartość 6,5%. Więcej historii znajdziemy już z pewnością wewnątrz butelek. Ich obecności możemy powoli spodziewać się w sklepach.

Ze swojej strony możemy zapewnić Was o świetnym poziomie takich pozycji Browaru Rockmill, jak premierowa Vanilla Coffeecat (Oatmeal Coffee Stout), czy bogata w owoce odsłona Juicy Melody (Double India Pale Ale). Świeże recenzje tych piw znajdziecie rzecz jasna na Piwnym Nocniku. Niebawem sprawdzimy też 330-mililitrową wersję Juicy Symphony (Triple India Pale Ale). Damy znać!

Źródło: Browar Rockmill

Czytaj też:Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia