piątek, 9 lutego 2018

Kraft Stycznia 2018. Piwny nocnik rozdaje nagrody


Piwnynocnik.pl blog piwny
Czas na podsumowanie stycznia w pigułce i wręczenie złotego, srebrnego i brązowego nocnika! Pochwalimy się jednak najpierw wynikiem! W pierwszym miesiącu 2018 roku napisaliśmy dla Was 79 treści, z czego 27 to recenzje lepszych i słabszych piw kraftowych jakie przyszło nam degustować. Jak zapewne wiecie - jedno z nich było na tyle fatalne, że wylaliśmy je do nocnika... 
40 to z kolei liczba zapowiedzi jakie pojawiły się na Piwnym Nocniku. Nie zabrakło też innych treści takich jak miło przyjęte przez Was 3-rundowe pojedynki „Dawaj na Ring”, w których rywalizowali reprezentanci styli: AIPA i Porter. Kilkakrotnie przybliżaliśmy Wam też programy zbliżających się festiwali, ale i opowiedzieliśmy historię piwa Jopejskiego. Dziękujemy za Wasze wizyty i prosimy o więcej. Tymczasem przejdźmy do konkretów, czyli wręczenia nagród dla najlepszych piw kraftowych jakie piliśmy w styczniu! Przy okazji zestawimy wielkich przegranych, którzy znaleźli się tuż za podium oraz największe rozczarowania, nieudane spotkania i miłe zaskoczenia. Na koniec poznacie nocnikową farsę, czyli piwo najgorzej przez nas ocenione. Do dzieła!

Nocnikowe nagrody - styczeń 2018

Złoty Nocnik - Miasto Kominów (Browar Piwoteka)
Srebrny Nocnik  - Juicy Melody (Browar Rockmill)
Brązowy NocnikDodo (Browar Artezan)

Tuż poza podium:
Młot Swaroga (Browar Perun)
Tropical Imperial India Pale Ale (Browar Wrężel)

Miłe zaskoczenie: Stary Lamus Black AIPA (Browar Gloger)

Największe rozczarowanie: Yam Yam Ramen (Browar Deer Bear)

Nieudane spotkanie:
Belfast (Manufaktura Piwna Browaru Jabłonowo)
Grodziska Apa (Browar Grodzisk)
Al Bam (Browar Jana)

Nocnikowa Farsa: Barbakan (Browar BarbakanBeer)


Dzięki Wam mamy motywację, by realizować na Piwnym Nocniku kolejne pomysły, których mamy naprawdę sporo. Wiadomo – nie każdemu nasze koncepcje muszą się podobać. Szanujemy. Zamierzamy jednak robić swoje i wdrażać to, co mamy w głowach.

W lutym na pewno podtrzymamy tradycję niemal codziennego przekazywania Wam aktualności i zapowiedzi piw. Nadal będziemy też poszukiwać premierowych trunków, o których wspominaliśmy w styczniu. Wszystko po to, by znów dobrze bawić się przy pisaniu dla Was recenzji – ciekawszych i mniej ciekawych. To jednak jasne, że nie po każdym trunku jesteśmy wraz z weną wystrzeliwani z butów.

Podsumowanie takie jak to będziemy publikować co miesiąc. Sami jesteśmy ciekawi co zaskoczy nas w lutym. Dajcie znać gdybyście mieli jakieś sugestie lub własne odczucia omawianych na Piwnym Nocniku trunków.

Mamy też zamiar rozbudować sekcję artykułów i wprowadzić w życie kilka cykli. O tym jednak dowiecie się za jakiś czas. I jeszcze jedno – chcemy, by codziennie trafiało na Piwny Nocnik przynajmniej kilka materiałów. Dodajcie więc sobie naszą stronę do paska przeglądarek, bowiem nie wszystkie treści trafią na platformy Facebook, Instagram, czy Twitter. Panie i Panowie - wspólne hobby to podstawa! Zdrówko!Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia