czwartek, 1 lutego 2018

Powitajcie trzech Kominiarzy! Porto Barrel Aged, Whisky Barrel Aged i Rum Barrel Aged od Browaru Profesja

Piwnynocnik.pl blog piwny
Łapiecie się za guziki widząc Kominiarzy? My łapiemy się za głowy i wyczekujemy w sklepach trzech Kominiarzy, a właściwie piw w stylu Foreign Extra Stout w odsłonach: Porto Barrel Aged, Whisky Barrel Aged i Rum Barrel Aged. Za tymi trzema dżentelmenami stoi Browar Profesja, który na przyszły tydzień przewiduje dostawy do sklepów.

Kominiarze poleżeli sobie nieco w beczkach po Porto, Whisky i Rumie, ale dzięki temu otrzymujemy trzy ciekawe propozycje – w dodatku udostępnione do sklepów w tym samym czasie. Interesująco zapowiada się więc jednoczesne porównanie każdego z trunków. Mamy jednak wiedzę, że ilość butelek będzie ograniczona. Browar Profesja zamierza jednak zadbać o to, by w sklepach, do których trafią dostawy można było nabyć wszystkie trzy rodzaje piwa.

Każdy z trzech Kominiarzy posiadać będzie 7,5% alkoholu. Ekstrakt z kolei zatrzymał się dokładnie na 17 oczkach w Skali Ballinga. 

Kim są Twórcy? Browar Profesja to wrocławski browar rzemieślniczy, założony przez piwowarów domowych i pasjonatów piwa. Twórcy podkreślają, że warzą takie piwa po które sami chętnie sięgają. "Wywodzimy się z wrocławskiego środowiska piwowarstwa domowego.Chcemy by warzenie piwa stało się Naszą Profesją a Jakość znakiem rozpoznawczym. Warzymy na własnym sprzęcie, używamy wyłącznie płynnych drożdży oraz najwyższej jakości surowców" - czytamy w oficjalnym komunikacie na stronie Browaru.

Źródło: Browar Profesja

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia