piątek, 23 lutego 2018

Poznajcie dwie siostry - LULU Raspberry APA i LULU Milk Stout

Piwnynocnik.pl blog o piwie
LULUBeer zapowiada dwie premierowe siostry, które już wkrótce mają pojawić się na półkach sklepowych. Pierwsza z nich to Raspberry LULU APA wyposażona w dużą ilość owoców i laktozę. Całość ma charakteryzować się wysokim poziomem pijalności, a także delikatną kwaskowatością. Wspomnieć również wypada o poziome alkoholu, który ma wynieść dokładnie 4,9%. Ekstrakt w skali Ballinga usytuowano z kolei na 14 stopniach. To jednak nie koniec

Twórcy zapowiadają też piwo z zupełnie innej bajki. LULU Milk Stout to połączenie kawy i wanilii wygładzonej przez laktozę. Trunek ma posiadać 4,5% alkoholu przy ekstrakcie równym 14 BLG.

Na uwagę zasługują etykiety serwowane przez LULUBeer. Dostrzegamy umiejętności odpowiedzialnego za nie rysownika i jednocześnie obrany przez Browar oryginalny kierunek. Nie ukrywamy, że nasza ciekawość została mocno rozbudzona, dlatego rzuciliśmy okiem na pozostałe siostry LULU. Wśród nich znaleźliśmy mocno owocowe klimaty – LULU Sour (Porzeczka), LULU Sour (Marakuja) LULU Gose (Sól himalajska, kolendra, pulpa z owoców brzoskwiń), LULU APA (pulpa z owoców kiwi). Oczywiście będziemy śledzić poczynania Browaru i liczymy na poprawny poziom dystrybucji trunków.

Źródło: LULUBeer

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia