czwartek, 22 lutego 2018

Zakupy w piwnym raju - Piwnynocnik.pl uzupełnia zapasy

piwnynocnik.pl blog o piwie
Zapasy piw znów zaczęły nam się kończyć, za to recenzji na Piwnym Nocniku przybyło dość sporo. Oczywiście nie zamierzamy zwalniać tempa tym bardziej, że podczas wczorajszych zakupów w nasze ręce niespodziewanie trafiło kilka ciekawych trunków. Wybór padł m.in. na Baribal z Browaru DeerBear wzbogacony ostrą papryczką habanero, a także piwo Stoutopia Smoked Edition z Browaru Bednary. O jakich jeszcze egzemplarzach napiszemy dla Was w najbliższym czasie?

Zapewne zastanawiacie się, który ze sklepów zaskoczył nas swoją ofertą? To francuski E’Leclerc, o którym zupełnie zapomnieliśmy. To był błąd. Wczoraj nie postawiliśmy jednak na najbardziej promowane ostatnio pozycje, których na półkach nie brakowało. Wybraliśmy przede wszystkim ciemne klimaty i mamy nadzieję, że nie rozczarują nas podczas degustacji.

Wspomniany Baribal czyli Imperial Cinnamon Wafle Chilli Maple Stout ma w swoim składzie nie tylko ostrą papryczkę, ale też cynamon Cejloński i syrop klonowy. Ciekawi jesteśmy na jaki poziom ostrości się natkniemy. W przypadku piwa Stoutopia zespołu Bednary będziemy mieć do czynienia ze stylem Foreign Extra Stout Barrel Aged, który bardzo nas zaintrygował . Na przełamanie tych ciemnych klimatów wybraliśmy Mangoł z krakowskiego Browaru Kazimierz. Czy ten soczysty owoc sprawi, że odlecimy? Mamy nadzieję. Na deser postawiliśmy na Komes Barley Wine, a zakończyliśmy stylem IPA w interpretacji Corneliusa. Spodziewajcie się wysypu recenzji i jeszcze kilku ciekawych (mamy nadzieję) cykli.

PS. Chyba już wiemy w którym sklepie Piwny Nocnik otworzy marzec!


Najnowsze łupy:

-Browar DeerBear – Baribal 330ml (Imperial Cinnamon Wafle Chilli Maple Stout)
-Browar Bednary – Stoutopia 330ml (Foreign Extra Stout Barrel Aged)
-Browar Kazimierz – Mangoł 500ml (Mango Milkshake APA)
-Browar Fortuna – Komes Barley Wine 500ml (Barley Wine)
-Browar Fortuna – Komes Porter Płatki Dębu 500ml (Porter)
-Browar Sulimar - Cornelius IPA 500ml (IPA)


Czytaj też:


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia