czwartek, 8 marca 2018

Już od dzisiaj w sieci sklepów Kaufland zestawy ze szkłem od Browaru Fortuna - Komes i Miłosław

piwnynocnik.pl blog piwny
Dopiero informowaliśmy Was o wkraczających do sklepów Lidl i Makro zestawach od Browaru Kormoran, a dziś mamy gratkę dla fanów trunków Browaru Fortuna, a dokładniej dwóch serii - Komes i Miłosław Warzy Śmiało. Jeśli interesują Was 4 ciekawe piwa w dodatku ze szkłem do kolekcji, to przygotujcie 25,99 zł i pędźcie do najbliższego Kauflanda.

Zestaw piw Komes będzie można nabyć w dwóch nieznacznie różniących się od siebie wariantach. W pierwszym z nich mają znaleźć się dwa portery – Bałtycki i z Płatkami Dębowymi, a także solidny Potrójny Złoty i Poczwórny Bursztynowy. W drugim wariancie zamiast Porteru Płatki Dębowe pojawi się Komes Belgian IPA. Oczywiście nie zabraknie atrakcyjnego szkła z nadrukowanym logo Komes. Wybór należy do Was!

W zestawie trunków z serii Miłosław Warzy Śmiało znajdą się piwa, które zapewne wielu z Was od pewnego czasu kuszą. Będzie to Miłosław Borowikowe Ale, Miłosław Sosnowe APA, a także Klonowy Milk Stout i Żytnie Session IPA. Całość dopełni szkło w kolorowej oprawie graficznej. My jesteśmy na tak, a Wy?

Zestawy w cenie 25,99 zł dostępne są w Kauflandzie od dziś, tj. 08.03.2018 r.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia