poniedziałek, 12 marca 2018

Kolejna propozycja od Browars w Aldi - Fakir już od piątku 16 marca!

piwnynocnik.pl blog o piwieNiedawno pisaliśmy Wam o pojawieniu się w sieci sklepów Aldi trunków od załogi Browars. W zeszły piątek, tj. 9 marca na półkach stanęły: Jaśnie Pian w stylu White India Pale Ale oraz Hopin, czyli Polish IPA.

Minęło parę dni a do nas dotarła informacja o kolejnym piwie od wspomnianego wyżej browaru, który pojawi się już w piątek 16 marca w sklepach Aldi. Tym razem będzie to Fakir utrzymany w stylu Session IPA.
Jest to jasne, lekkie piwo górnej fermentacji. Jak zapowiadają twórcy, znajdziemy w nim takie dodatki jak skórka i sok z limonki a także liście limonki Kaffiru. Cena jaką przyjdzie nam zapłacić za ten trunek to 5,79 zł. Ekstrakt wynosi 10,5 % a alkohol 4%.

Od siebie dodamy, że cieszymy się, iż coraz więcej piw zespołu Browars jest dostępnych dla każdego. Niewątpliwie ich dystrybucja do marketów poszerza grono odbiorców. My swoją przygodę z tym browarem rozpoczęliśmy w urokliwej i górskiej Szczawnicy, gdzie można było je spotkać w schronisku. Jakiś czas temu widzieliśmy je również w sieci sklepów Auchan. Natomiast ostatnio ku naszemu zaskoczeniu nie pojawiają się. Tym bardziej raduje nas fakt, iż odnajdujemy je w Aldi. W dalszym ciągu cierpliwie czekamy na naszego ulubionego Japan Sana.

Czytaj też: Od 9 marca w sieci sklepów Aldi Jaśnie Pian oraz Hopin od Browars

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia