wtorek, 6 marca 2018

Kolejna propozycja od Browaru Wrężel! Czas na Tropical Black Imperial IPA

piwnynocnik.pl blog o piwie
Od początku roku Browar Wrężel nie zwalnia tempa. Pracowitość zaowocowała wypuszczeniem kolejnej nowości. Aromatyczne, goryczkowe, mocne a do tego ciemne. Jaki to styl? Tropical Black Imperial IPA!

Jak zapowiadają twórcy, będzie owocowo za sprawą ananasa, mango i pomarańczy; będzie gorzko bo IBU wyniesie aż 110; będzie rozgrzewająco o co zadba alkohol na poziomie 8,5%; będzie treściwie z ekstraktem wynoszącym 19,1°. Jeszcze słów kilka o zastosowanych chmielach: Chinook, Columbus, Centennial, Simcoe, Citra oraz Equanot. Zapowiada się naprawdę ciekawie! My jesteśmy podwójnie uradowani bo black IPA to jeden z naszych ulubionych gatunków. Chętnie zapoznamy się z wersją tropikalną, a do tego imperialną! Mamy nadzieje, że nikt nie będzie zawiedziony.

Przypominamy, że Tropical Black IIPA to nie jedyna nowość od Browaru Wrężel, która ma nas zachwycić w tym roku. Niedawno pisaliśmy też o dwóch innych propozycjach. Pierwsza z nich to soczysta i owocowa Vermont Double IPA. Natomiast druga, kusząca jagodami, jest efektem współpracy z palarnią kawy - mowa o Vanilla Milk Stout.

Źródło: Browar Wrężel

Czytaj też: 
Vermont Double IPA od Wrężela. Czy będzie soczyście i owocowo?
Kawa o zapachu jagód? piwo o smaku kawy? Co powicie na Vanilla Milk Stout od Wrężela?


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia