czwartek, 1 marca 2018

Kraft lutego 2018. Piwny nocnik rozdaje nagrody

piwnynocnik.pl blog piwny
Luty właśnie dobiegł końca. Czas więc znów nagrodzić złotym, srebrnym i brązowym nocnikiem najlepsze z degustowanych przez nas piw. Tym razem wybór był naprawdę trudny, czego mogliście się spodziewać widząc jakie trunki przychodziło nam recenzować. Wysoki poziom miesiąca sprawił, że za podium znaleźli się naprawdę mocni zawodnicy. Niestety nie zabrakło również małych rozczarowań oraz jednej farsy zakończonej wylaniem do nocnika. Zobaczcie zresztą sami jak prezentuje się ranking lutego!

Nocnikowe nagrody - luty 2018

Złoty Nocnik - Vanilla Coffeecat (Browar Rockmill)
Srebrny Nocnik  - Buzdygan Rozkoszy (Browar Harpagan)
Brązowy Nocnik -King Kapia (Browar Kingpin)

Tuż poza podium: Juicy Symphony (Browar Rockmill), Porter Podbity Śliwką (Manufaktura Piwna Browaru Jabłonowo), Miś Wojtek (Browar Wrężel) 

Miłe zaskoczenie: Cornelius APA (Browar Cornelius), Miłosław Black IPA z Yuzu (Browar Fortuna) 

Największe rozczarowanie: American Black Rye Ale (Browar Wrężel) 

Nieudane spotkanie: Żywiec APA (Browar Żywiec) 

Nocnikowa Farsa: Książęce IPA (Tyskie Browary Książęce)

*(klikając w odnośniki przeniesiecie się wprost do naszych recenzji)


Tym razem najlepsze okazało się piwo Vanilla Coffeecat załogi Rockmill, które dopiero pojawiło się na rynku! Zadziwiło nas naprawdę świetnym aromatem i smakiem dokładniej opisanym w naszej recenzji. Tuż za nim uplasował się Buzdygan Rozkoszy, a na trzecim miejscu stanęło dzieło King Kapia, za sprawą którego wylądowaliśmy w starej karczmie…

Przypomnijmy, że w tym miesiącu przygotowaliśmy dla Was dokładnie 63 treści, z czego 16 to recenzje. Doszło również do 2 pojedynków z serii „Dawaj na Ring”, która cieszy się rosnącą popularnością. W pierwszym zwyciężał trunek Vanilla Coffeecat od Browaru Rockmill (kategoria Coffee Stout). Możemy Wam zdradzić, że znaleźliśmy już dla niego godnego rywala w następnej rundzie. O kim mowa? O Coffeecup z Browaru Szpunt! Do konfrontacji pozostało już zaledwie kilka dni dlatego śledźcie nasze materiały, które szybko ukrywają się w gąszczu kolejnych publikacji. W drugim pojedynku Żywiec APA pokonał Corneliusa APA, z uwagi na dyskwalifikację drugiego zawodnika. Koniecznie przypomnijcie sobie te walki i przygotujcie się na relacje z kolejnych faz pucharowych.

Jak zapewne zauważyliście rozpoczęliśmy też nowy cykl „TOP 10 najciekawszych etykiet piw”. Na pierwszy ogień wzięliśmy pod lupę kategorię - płeć piękna. Przypominamy, że każda kolejna część tego cyklu pojawiać się będzie w każdy weekend.
Oczywiście nie przestaliśmy publikować dla Was zapowiedzi piw. Ich liczba wyniosła tym razem 40. Nie zabrakło też luźnej rozkminy dotyczącej… Pepsi Wild Cherry, a także 2 relacji z wypraw do piwnych rajów. Dziękujemy za Wasze wizyty i znów prosimy o więcej! Dzięki Wam rośnie w naszych głowach ilość pomysłów, które chcemy realizować na Piwnym Nocniku.

Czytaj też: Kraft Stycznia 2018. Piwny Nocnik rozdaje nagrody


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia