czwartek, 29 marca 2018

Wiemy już co przygotował Browar Nepomucen na Beer Geek Madness 2018. Będzie to piwo w stylu Sangria Gose!

piwnynocnik.pl blog o piwie
Browar Nepomucen zapowiedział czym spróbuje zaskoczyć podczas zbliżającej się imprezy Beer Geek Madness 2018. Będzie to Sangria Gose, czyli piwo inspirowane Hiszpanią i motywem przewodnim Intense. Wśród głównych dodatków twórcy wymieniają brzoskwinie, jabłka, czerwone pomarańcze, cytryny oraz sól himalajską. Nie da się ukryć, że zapowiada się intensywnie i soczyście. Nazwa piwa nie została jeszcze wybrana. Browar zachęca do zgłaszania swoich propozycji.

Przypomnijmy, że Beer Geek Madness 2018 odbędzie się już 7 kwietnia we Wrocławiu. Będzie to już  6 edycja festiwalu piwnego określanego jako jeden z najbardziej innowacyjnych w Europie. Impreza tradycyjnie odbędzie się w industrialnych wnętrzach Zaklętych Rewirów. Na miejscu pojawią się reprezentanci browarów polskich, ale i m.in. przedstawiciele sceny hiszpańskiej. Formuła BGM pozostała bez zmian - "Płacisz raz, degustujesz ile chcesz!". Przy wejściu każdy uczestnik otrzyma szkło degustacyjne, do którego będą serwowane piwa w próbkach 100 ml. Trunki będzie można dowolnie powtarzać, aż do wyczerpania zapasów. 

Jak podkreślają organizatorzy – „każda edycja Beer Geek Madness to inny motyw przewodni i specjalni goście. Tym razem festiwal odbędzie się pod hasłem „INTENSE”, a do udziału zaprosiliśmy Hiszpańskie Browary Rzemieślnicze – to największa liczba przedstawicieli zagranicznych browarów w historii Beer Geek Madness”.

Na imprezie pojawią się 32 polskie browary, które specjalnie na imprezę przygotują piwo inspirowane motywem przewodnim, a także piwo Topowe. Przed nami więc ponad 30 premier jednego wieczoru i łącznie 64 piwa do spróbowania.

BGM 6 odbędzie się w sobotę 7 kwietnia w Zaklętych Rewirach położonych przy ul. Krakowskiej 100 we Wrocławiu. Koszt biletu to wydatek od 139 do 199 zł w zależności od wybranego pakietu. Wszelkie informacje na temat wejściówek dostępne są na stronie biletprosze.pl


Źródło: 
Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia