czwartek, 1 marca 2018

Zakupy w piwnym raju. Piwnynocnik.pl otwiera marzec.

piwnynocnik.pl blog o piwie
Było podsumowanie lutego? Czas na uzupełnienie zapasów. Już wkrótce weźmiemy pod lupę trunki m.in. Browaru Świebodzin (Hejzi i Sekal), które udało nam się wczoraj upolować. Zabraliśmy ze sobą do domu również Coffeecup załogi Szpunt, który na dniach podejmie walkę w ringu ze zwycięzcą poprzedniej rundy – Vanilla Coffeecat od Rockmill. Niebawem przyjrzymy się też kooperacyjnemu projektowi Sour Force (Szpunt i Birbant), który niedawno zapowiadaliśmy na łamach Piwnego Nocnika. Na deser porwaliśmy także jedną z propozycji LULU Beer (TOP 3 etykiet piw w kategorii kobiety). Wybór padł na Lulu Apa z kiwi. Na tym oczywiście nie koniec.

Na dniach przeczytacie o rezultatach degustacji piw, które upolowaliśmy w ramach poprzednich zakupów. Czy Baribal od Browaru Deer Bear zionął ogniem? Czy Permanent Vacation i Double EGO z Piwnego Podziemia to pozycje warte uwagi? A może Mangoł z Browaru Kazimierz to piwo obowiązkowe dla fanów owocowych projektów?

Marzec szykuje się naprawdę dobrze. Znów zapowiada się poważna rywalizacja o tytuł Krafta Miesiąca. Przygotujcie się na serię recenzji, kolejne części cykli i kilka niespodzianek. Oczywiście nie zabraknie nas na Silesia Beer Fest IV w Katowicach. O tym jednak później…

Dzisiejsze łupy:
  • Browar Świebodzin - Hejzi (Oatmeal Hazy IPA)
  • Browar Świebodzin -Sekal (Black Rye IPA)
  • Browar Szpunt - Coffeecup (Coffee Milk Stout)
  • Browar Szpunt & Birbant - Sour Force (Sour India Pale Ale)
  • Browar Lulu Craft Beer - Lulu APA

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia