poniedziałek, 2 kwietnia 2018

Kraft marca 2018. Piwny nocnik rozdaje nagrody

piwnynocnik.pl blog o piwie

Święta powoli dobiegają końca a my witamy kwiecień. Co to oznacza? że marzec za nami. Żegnamy również zimę. Gotowi na wiosnę robimy podsumowanie poprzedniego miesiąca i rozdajemy wyróżnienia. Kto otrzyma brązowy, srebrny i złoty nocnik? Dowiecie się już za chwilę. Zdradzimy tylko, że konkurencja była naprawdę duża, a wybór okazał się cięższy niż zwykle. W efekcie nasza dwuosobowa drużyna sędziowska trochę się "pokłóciła" bo każdy zawzięcie bronił swojego ulubieńca.

Potrzymamy Was jeszcze trochę w niepewności i przedstawimy pokrótce statystyki marca. Przygotowaliśmy dla Was 54 treści. Wśród z nich znalazło się 13 recenzji a tym samym 13 pretendentów do złotego nocnika miesiąca!
Kontynuowaliśmy też rozpoczęty w lutym cykl "TOP 10 najciekawszych etykiet piw". Tym razem przeanalizowaliśmy dla Was butelki na których widnieją zwierzaki, środki transportu, a także mroczni reprezentanci.
TOP 10 najciekawszych etykiet piw - zwierzaki
TOP 10 najciekawszych etykiet piw - środki transportu
TOP 10 najciekawszych etykiet piw - mrok

Ponadto, jak co miesiąc informowaliśmy Was o najciekawszych premierach piw oraz o interesujących trunkach dostępnych w sklepach innych niż specjalistyczne. Tym samym napisaliśmy dla Was 33 zapowiedzi, a także artykuł o zakupach w marketach (Zakupy w marketach. Czy można je nazwać piwnymi rajami?).

W gronie przedstawionych treści nie mogło zabraknąć również relacji z naszej wizyty na Silesia Beer Fest IV w Katowicach (Silesia Beer Fest IV naszym okiem. Sprawdźcie co czekało na nas w Katowicach). Znajdziecie w niej subiektywne spostrzeżenia, autorskie zdjęcia i opis naszych premierowych nabytków.

Na koniec wracamy do wręczenia nagród. Piwne oscary czas zacząć!

Nocnikowe nagrody - marzec 2018

Złoty NocnikBaribal (Browar Deer Bear) 
                           Leżakowany 4#4 Whisky Pils (Browar Śląski Alternatywa)

Srebrny Nocnik  -  Chill po dymie (Browar PiwoWarownia)

Brązowy NocnikSekal (Browar Świebodzin)

Tuż poza podium: Jaśnie Pian (Browar Browars),  Maverick (Browar Rockmill)

Miłe zaskoczenie: Lulu APA (Browar LULU Beer)

Największe rozczarowanie: Sour Force (Browar Birbant & Browar Szpunt) 

Nieudane spotkanie: Miłosław Sosnowe APA (Browar Fortuna)

I już wszystko jasne... Jak widzicie nie kłamaliśmy pisząc, że poziom pitych przez nas piw w marcu był mega wysoki. Nie mogliśmy zdecydować się na wybór jednego najlepszego trunku, bo oba są naprawdę rewelacyjne! Postanowiliśmy więc przyznać wyjątkowo dwa złote nocniki. Baribal od Browaru Deer Bear zachwycił nas wspaniałym i różnorodnym aromatem oraz niepowtarzalnym i złożonym smakiem. Natomiast leżakowany 4#4 Whisky Pils od Browar Śląski Alternatywa to prawdziwa wytrawna torpeda. Nie będziemy się dłużej rozwodzić, bo szczegółowy opis i wrażenia z degustacji znajdziecie w naszych recenzjach.
Na ogromne uznanie zasługują również zdobywcy srebrnego oraz brązowego nocnika! Zarówno Chill po dymie od Browaru PiwoWarownia jak i Sekal od Browaru Świebodzin zachwyciły nas. Tuż poza podium również było gorąco! - Jaśnie Pian od zespołu Browars i Maverick od Rockmilla. Chyba nie trzeba dodawać, że to trunki reprezentujące najwyższy level.

Na koniec zagadka! Gdzie się podziała nocnikowa farsa?
Nie ma.......
Naprawdę nie ma?
Niestety albo.... Stety! w marcu nasz piwny nocnik nie napoił się. Poziom był tak wysoki, że nie zdecydowaliśmy się na podzielenie się żadnym kraftem z naszym kolegą :) 


Czytaj też:
Kraft stycznia 2018. Piwny nocnik rozdaje nagrody
Kraft lutego 20218. Piwny nocnik rozdaje nagrody

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia