środa, 4 kwietnia 2018

Señor Ehuehue od Browaru Kingpin wita się z nami i zaprasza na Beer Geek Madness 6

piwnynocnik.pl blog o piwie
„Lubimy dobrą kawę i lubimy z kawą warzyć”. Jak myślicie, który z naszych Browarów mógł użyć tych słów? Zdradzamy! To Kingpin, który specjalnie na Beer Geek Madness 6 we Wrocławiu przygotował Señor Ehuehue, czyli Coffee Milkshake Double IPA z parzoną na zimno kawą Gwatemala Huehuetenango. Spokojnie. Butelki też będą!

Pigułka tajemnic jaką podzielił się ze społecznością Browar Kingpin ma jak dotąd niewielkie rozmiary. Rozbierając jednak na czynniki pierwsze styl Coffee Milkshake Double IPA i analizując dodatek w postaci kawy, można wnioskować, że w tym powinniśmy mieć do czynienia z naprawdę solidnym trunkiem. Biorąc ponadto pod uwagę fakt, że będziemy mieć też do czynienia z laktozą i imperialną odsłoną India Pale Ale spokojnie możemy pokusić się o stwierdzenie, że podczas degustacji istnieje szansa na wyskoczenie z butów i przekroczenie granicy poziomu solidnego!

Czy jednak w rzeczywistości tak będzie? Mamy nadzieję się o tym przekonać. Piwo trafi do barów i sklepów w ciągu najbliższych tygodni. Tymczasem sprawdźcie dokąd Kingpin zabrał nas jakiś czas temu za sprawą piwa King Kapia, czyli kooperacyjnego projektu z węgierskim Monyo Brewing Co. 

Źródło: Browar Kingpin 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia