środa, 16 maja 2018

Czy degustacja trunku od Browaru Zakładowego zakończyła się wypisaniem Wniosku Urlopowego? A może nawet Podwójnego?

piwnynocnik.pl blog piwny
Długo polowaliśmy na Podwójny wniosek urlopowy od Browaru Zakładowego. Jak się okazało było warto, bowiem to Podwójne Tropikalne Ryżowe IPA wyposażone w ekstrakt na poziomie 19 BLG i alkohol równy 8,4% zapewniło nam szereg naprawdę imponujących doznań smakowych i zapachowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolejną recenzją.

Nie ulega wątpliwości, że Podwójny wniosek urlopowy to przede wszystkim intensywność. Aromat rozpieszcza nasze nosy potężną dawką owoców oraz chmielu, którego jak się okazało twórcy też nie żałowali. W efekcie mamy do czynienia z rewelacyjnym tropikalno-cytrusowym bukietem, skonstruowanym w taki sposób, że nie jesteśmy w stanie się od niego oderwać – serio! Całość charakteryzuje się oczywiście wysoką szlachetnością i głębią, którą naprawdę trudno jest nam opisać słowami, co chyba oznacza, że jest naprawdę niesamowicie!

Jeśli chodzi o smak, to twórcy zbudowali go w bardzo ciekawy sposób. Z jednej strony mamy do czynienia z soczystością i owocami, kojarzącymi się z łagodnością i lekkością. Dość wyraźnie czuć pracę ananasa, a gdzieś w tle próbuje dać o sobie znać prawdopodobnie zastosowane jako dodatek kiwi. Z kolei z drugiej strony trafiamy na wyraźną goryczkę, która z minuty na minutę pracuje na coraz wyższych obrotach. Zadziwiające jest jednak przede wszystkim to, że każdy z tych elementów nie wchodzi sobie w grę i pracuje na wspólny sukces. Precyzując, oznacza to więc tyle, że nie mamy tu przewag poszczególnych smaków, a raczej pełną równowagę, za którą kryje się mnóstwo różnorodnych i satysfakcjonujących nas doznań.

Warto również wspomnieć, że Podwójny wniosek urlopowy wyposażony został w aż 8,4% alkoholu. Przy tak gigantycznym poziomie pijalności mamy do czynienia z piwem troszeczkę zdradliwym, a jedynym sygnałem świadczącym o tej mocy jest bardzo delikatne grzanie, które czujemy w naszym przełyku. Uważajcie więc, bo przy większej ilości tego piwa faktycznie będziecie zmuszeni do wypisania wniosku urlopowego u swojego pracodawcy.

Nie jesteśmy w stanie powstrzymać się od napisania bardzo pozytywnego zakończenia tej recenzji. Browar Zakładowy stworzył bowiem rewelacyjną podwójną wersję swojego Wniosku Urlopowego. W efekcie mieliśmy możliwość przeżycia intensywnej degustacji, której efekty dość trudno było nam przelać na bloga. Naszym zdaniem momentami brakło nam słów właśnie z uwagi na fakt, że konstrukcja tego trunku zadziwiająco dobrze rozgromiła nasze receptory – czy to smakowe, czy te odpowiadające za odczuwanie zapachów. Polecamy!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia