wtorek, 29 maja 2018

Kolejne piwa rzemieślnicze od piątku 1 czerwca w Lidlu - Śmietanka (Jan Olbracht) oraz Vermont IPA (Browar Grodzisk & Szałpiw)

piwnynocnik.pl blog o piwie
Po szerokiej ofercie piw rzemieślniczych, które pojawiły się na półkach sieci sklepów Lidl w zeszłym tygodniu, przyszedł czas na kolejne krafty. Tym razem nie od czwartku, a od piątku 1 czerwca będą czekać na nas następujące propozycje - Jan Olbrach Śmietanka oraz Browar Grodzisk & Browar SzałPiw Vermont IPA.
Zwróćcie uwagę na ceny, które są niewątpliwie bardzo kuszące!

A teraz powróćmy do trunków. Jeśli chodzi o drugą pozycję to jak zapowiadają twórcy jest to wyjątkowa kooperacja z Browarem Szałpiw. Ekstremalnie owocowe i soczyste Vermont IPA z olbrzymimi ilościami chmieli Citra, Chinook i Oktawia oraz dodatkiem kocimiętki. Fermentowane drożdżami grodziskimi, wzorowo zmętnione zgodnie z wymogami stylu. Piwo rześkie, niesamowicie pijalne, a zarazem bogate aromatycznie. Daje złudzenie picia owocowo-chmielowego soku. Dodatek kocimiętki uzupełnia profil o dodatkowe cytrusowo-ziołowe nuty.

Natomiast Śmietanka od Browaru Rzemieślniczego Jan Olbrach to jasne piwo pszeniczne, charakteryzujące się bananowo-goździkowym aromatem.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do Lidla!


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia