wtorek, 22 maja 2018

Prawdziwa gratka dla fanów kraftów od czwartku 24 maja w Lidlu. Sprawdźcie sami!

piwnynocnik.pl blog o piwieLidl szaleje. Od czwartku na półkach tego otwartego na krafty sklepu znajdziecie bogatą ofertę piw. Wśród nich reprezentanci aż siedmiu polskich Browarów takich jak PINTA, Wrężel, ReCraft, Raduga, AleBrowar, Grodzisk i Browar Za Miastem. To jednak nie wszystko. Lidl przygotował też ofertę dla fanów trunków zagranicznych. Zaczynamy prezentację!

Polska:
Słuchajcie uważnie - w czwartek przyjdzie Wam wybrać między stylami Milk Stout, Hoppy Oatmeal Witbier, American India Pale Ale, White IPA, Pilsner, Summer Ale z miętą syryjską i owocowymi lekkimi propozycjami z czerwoną porzeczką i kwiatem czarnego bzu. Jeśli należycie do osób niezdecydowanych zapewne kupicie niemal każdą propozycję z tej listy, ale czemu nie skoro przy kasie przyjdzie Wam wyłożyć za butelkę maksymalnie 6,99 zł, a w przypadku owocowych piw Browaru Grodzisk zaledwie 3,99 zł?

piwnynocnik.pl blog piwny 


Browar ReCraft – Milkołak (Milk Stout)
Browar PINTA – Król Lata Roi de l’ete (Hoppy Oatmeal Witbier)
Browar Raduga – Metropolis (American India Pale Ale)
AleBrowar – Hula Hop (White IPA)
Browar Za Miastem – Długi Weekend (Pilsner)
Browar Wrężel – Miś Wojtek (Summer Ale z miętą syryjską)
Browar Grodzisk – Naturalne z czerwoną porzeczką, Naturalne z kwiatem czarnego bzu

Belgia/Francja:

Oferta piw zagranicznych też prezentuje się całkiem ciekawie. Lidl wpuści do sklepów 750-mililitrowe piwo Abbaye de Vauclair Imperiale z francuskiego Browaru Les Brasseurs De Gayant. Za ten jasny trunek urozmaicony suszoną skórką pomarańczy zapłacimy 9,99 zł. 
piwnynocnik.pl blog piwnyTo oczywiście nie koniec, bowiem na półkach stanie też 330-mililitrowy Gulden Draak, czyli Belgian Strong Ale wyposażony w ekstrakt na poziomie 23,00 BLG i aż 10,5% alkoholu. W tym przypadku cena wyniesie 4,99 zł. W ofercie znajdziemy też innego reprezentanta tego stylu. Będzie to zestaw dwóch 330-mililitrowych piw Piraat Triple Hop (4,99 zł za butelkę). Listę zamyka zestaw czterech piw Corsendonk Summum Goud 8 Blond o tej samej pojemności (4,99 zł za butelkę), który przez degustujących odbierany jest w naprawdę zróżnicowany sposób.

Les Brasseurs De Gayant - Abbaye de Vauclair Imperiale
Brouwerij Van Steenberge - Gulden Draak
Brouwerij Van Steenberge - Piraat Triple Hop
Brasserie Du Bocq -Corsendonk Summum Goud 8 Blond

Wiadomo już co robimy w czwartek. Uderzamy do Lidla i konstruujemy na weekend swój własny zestaw degustacyjny, a jak widzicie będzie w czym wybierać! Moment wprowadzenia przez Lidl tak bogatej piwnej oferty wydaje się być idealny – w weekend rozegrany zostanie finał Ligi Mistrzów, a w naszej Nice 1 lidze toczyć się walka o awans do Ekstraklasy. Na ostatniej prostej zostały już właściwie tylko trzy ekipy: Miedź Legnica, Zagłębie Sosnowiec i Chojniczanka Chojnice. Skutecznie wypisały się bowiem ekipy GKS Katowice, Stali Mielec, czy GKS Tychy. Udanych degustacji. Brawo Lidl i standardowo prosimy o więcej!


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia