środa, 23 maja 2018

Zapraszamy na trzecią edycję Śląskiego Festiwalu Piwa. Widzimy się od 28 do 30 czerwca na rynku w Katowicach!

piwnynocnik.pl blog o piwie
Czas na zapowiedź trzeciej edycji Śląskiego Festiwalu Piwa, który w dniach 28-30 czerwca 2018 r. odbędzie się na rynku w Katowicach. Podczas imprezy swoje stoiska rozstawią Browary z regionu i nie tylko. Przygotujcie się więc na degustacje świetnych trunków serwowanych z kranów, ale także na solidne zakupy, bowiem nie zabraknie możliwości nabycia piw w wersji butelkowej.

Nie ulega wątpliwości, że zainteresowanie piwnymi festiwalami jest coraz większe, o czym może świadczyć frekwencja na tegorocznej imprezie Silesia Beer Fest IV mającej miejsce w Szybie Wilson w Katowicach. Obiekt ten coraz trudniej radzi sobie z pomieszczeniem rosnącej z roku na rok ilości gości. Relację z tego wydarzenia możecie przeczytać w naszym artykule, a tymczasem przygotujmy się na szereg wrażeń jakie czekają na nas na katowickim rynku podczas trzeciej edycji Śląskiego Festiwalu Piwa!

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji imprezy swoje stoiska rozstawiło ponad 20 Browarów, a wśród nich chociażby Piwoteka, Raduga, Browar na Jurze, PiwoWarownia, ReCraft, Browar Śląski Alternatywa, czy Dukla. Oczywiście tegoroczną listę Browarów zaprezentujemy Wam na łamach Piwnego Nocnika tak szybko, jak będzie to możliwe. Zostańcie więc z nami, bo śledzimy ruchy organizatorów na bieżąco!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia