środa, 13 czerwca 2018

Bogata oferta piw kraftowych, regionalnych i zagranicznych w Auchan od dzisiaj do 28 czerwca - Aktualizacja!

piwnynocnik.pl blog o piwie
Zapowiadaliśmy Wam przed południem, iż od czwartku 14 czerwca (aż do 28 czerwca) w sklepach sieci Auchan pojawi się specjalnie wydzielona strefa  m.in. dla fanów piłkarskich mistrzostw, polskiej reprezentacji, a przede wszystkim dla wielbicieli piw. Tak też się stało! Chociaż oficjalna gazetka promocyjna obowiązuje od jutra, już dziś sklepowe półki uginają się pod niezliczoną liczbą butelek (są też i puszki, ale w zdecydowanej mniejszości).piwnynocnik.pl blog o piwie
Czeka na nas naprawdę bogata oferta. Możemy pokusić się o stwierdzenie, że każdy znajdzie coś dla siebie. Są piwa rzemieślnicze, regionalne, zagraniczne, smakowe, bezalkoholowe. Są też klasyczne poczciwe i mniej poczciwe lagery. Są, idealne na prezent lub wspólne oglądanie Mundialu, zestawy piw wraz ze szkłem (m.in. od Browaru Jana, Browaru Grodzisk, Browaru PiwoWarownia, Browaru Raduga, Browaru Fortuna, Browaru Rzemieślniczego Jan Olbracht).
 Trunki podzielone zostały na kategorie i według nich ułożone. Znajdziemy głównie piwa jasne, począwszy od lagerów, pilsów, przez IPY, AIPY, APY, po piwa pszeniczne, ale nie brakuje również piw ciemnych - stoutów, porterów.

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, zaskoczyła nas bardzo "biedna" w porównaniu do rzeczywistej oferta jaka pojawiła się w gazetce promocyjnej. Intuicja nas nie zawiodła. Perełki czekają na nas na miejscu. Nie sposób zapamiętać było wszystkie browary jakich piwa przygotował dla nas Auchan, ale wypatrzyliśmy m.in. Browar Wrężel, Browar Raduga, Browar Jana, Browar Bytów, Browar Hajer, Browar Nepomucen, Browar PiwoWarownia, Browar Fortuna, Browar Szałpiw, Browar BeerLab, Browar Brokreacja, Browar ReCraft,  Browar Trzech Kumpli, Browars, Browar Doctor Brew, Browar Na Jurze, Browar Gościszewo, Browar Inne Beczki.

Poniżej kilka fotek, które zrobiliśmy dla Was dzisiaj w sosnowieckim Auchan. Mamy nadzieje, że zachęcą Was do odwiedzenia najbliższego sklepu. Na koniec nasze łupy :)

piwnynocnik.pl blog o piwiepiwnynocnik.pl blog o piwie
piwnynocnik.pl blog o piwie

Czytaj też: Od 14 do 28 czerwca w Auchan szeroka oferta piw regionalnych, rzemieślniczych, zagranicznych i nie tylko!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia