poniedziałek, 4 czerwca 2018

Mundial z premierami od Doctor Brew? czemu nie! Od 15 czerwca na półkach sieci sklepów Aldi Experimental Vermont IPA oraz Perfect Lager

piwnynocnik.pl blog o piwie
Aldi też wraca do kraftu. Już od 15 czerwca w ofercie tego sklepu znajdziecie reprezentantów nowej serii piw Browaru Doctor Brew. Będzie to Experimental Vermont IPA w cenie 6,49 zł  oraz Perfect Lager o złotówkę tańszy. Tym, którzy jeszcze nie wiedzą warto przypomnieć, że jakiś czas temu twórcy podjęli decyzję o odświeżeniu swojej oferty. Efektem tego są zmienione receptury trunków i ciekawie zaprojektowane etykiety z dołączoną do nich vlepką.

Oprócz dwóch wyżej wymienionych piw, na rynku można już znaleźć egzemplarze Experimental Witbier, czyli trzecią z nowości od Doctor Brew. Wiele wskazuje na to jeszcze nie koniec.

Warto wspomnieć raz jeszcze o szalonych etykietach, będących elementem nowego oblicza Browaru Doctor Brew. Niezwykle kolorowe i pozbawione normalności grafiki możecie przenieść za sprawą vlepki gdziekolwiek tylko chcecie - przy okazji zgarniając parę gadżetów. Wystarczy na Facebooku dodać zdjęcie vlepki wykonane chociażby w ciekawej scenerii i oznaczyć je hashtagiem #wszyscyjestesmydoctorami. Wybrani zostaną najlepsi. Browarowi gratulujemy pomysłu, bo nie ukrywajmy ma on w sobie całkiem niezły potencjał. Przy okazji życzymy powodzenia we wprowadzaniu na rynek kolejnych piw. 15 czerwca widzimy się w Aldi, a już za kilka dni zapraszamy do poczytania naszej recenzji Experimental Vermont IPA od Doctor Brew.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia