środa, 13 czerwca 2018

Od 14 do 28 czerwca w Auchan szeroka oferta piw regionalnych, rzemieślniczych, zagranicznych i nie tylko!

piwnynocnik.pl blog o piwie
Tradycyjnie już na łamach Piwnego Nocnika publikujemy dobre wieści ze świata kraftu! Usiądźcie więc wygodnie i jarajcie się wraz z nami! Od czwartku 14 czerwca (chociaż ptaszki ćwierkają, że już od dzisiaj) w sieci sklepów Auchan w specjalnie wydzielonej strefie kibica staną regały wypełnione po brzegi piwami kraftowymi. Nie zabraknie perełek, których na co dzień w marketach nie sposób szukać. Traficie też na doceniane piwa Browarów, które do tej pory serwowały swoje trunki przede wszystkim w sklepach specjalistycznych. Zanim jednak wskoczycie w buty i ruszycie po wyprawkę w sam raz pod rozpoczynający się Mundial w Rosji rzućcie okiem na zamieszczone przez nas screeny oferty. Gazetka promocyjna została podzielona na 8 kategorii. Są to: piwa jasne, pszeniczne, niskoalkoholowe, smakowe, piwa świata, rzemieślnicze, regionalne oraz zestawy piw. 

Pamiętając poprzednie festiwale piw organizowane przez sieć Auchan oraz analizując przedstawioną gazetkę, można mieć wrażenie, że prawdziwe perełki będą na nas czekały na miejscu, a trunki umieszczone poniżej to jedynie przedsmak tego co przygotowano. Auchan wydaje się w tym roku bardzo tajemniczy.

piwnynocnik.pl blog o piwie

piwnynocnik.pl blog o piwie

piwnynocnik.pl blog o piwie

Śmiemy stwierdzić, iż Auchan rozbija bank po raz kolejny, bo taka bogata oferta piw rzemieślniczych w jednym miejscu to jednak zawsze istny raj dla każdego z nas i jednocześnie okazja na zainteresowanie kraftem szerszego grona odbiorców. Zbliżający się Mundial jest dodatkowym powodem, by odpowiednio wyposażyć się w trunki na każdy dzień piłkarskiego święta. W końcu jak się bawić to na całego!

Dajcie znać, co udało się Wam upolować – jesteśmy na Instagramie, Twitterze i Facebooku. Wpadłeś na PiwnyNocnik.pl po raz pierwszy? Zostań z nami. Damy Ci znać o nowych ofertach i nie tylko, bo jak być może zdążyłeś zauważyć - piszemy dość sporo aktualności, czy recenzji. Do zobaczenia w Auchan ;-)

My wybierzemy się tam już dziś, by sprawdzić, czy ptaszki prawdę ćwierkają. Wieczorem damy Wam znać, co tak naprawdę czeka na nas na półkach sklepowych. Mamy nadzieje, że intuicja nas nie zawodzi i na miejscu będzie sporo więcej ciekawych pozycji niż te przedstawione w gazetce. Bądźcie z nami!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia