poniedziałek, 4 czerwca 2018

Piwna polsko-rosyjska kooperacja, czyli You are the Champions od Pinta i Bakunin. Tego nie mogło zabraknąć na Mundialu!

piwnynocnik.pl blog o piwie
Browar PINTA i rosyjski Browar Bakunin prezentują premierowe piwo You Are the Champions! Trunek stworzony specjalnie pod Mundial 2018 utrzymany będzie w stylu New England APA. Jego oficjalna prezentacja będzie mieć miejsce najpierw w Polsce podczas Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa (8-10 czerwca). Premiera w Rosji przewidziana jest natomiast na 15 czerwca w Kiosk bottle shop & taproom w Sankt Petersburgu. Kibiców uspokajamy – butelki też będą!

Nie ma co ukrywać, nie jesteśmy najlepszymi piłkarzami, ale jak tu obojętnie przejść obok emocji, krzyków i uniesień związanych z Mundialem 2018. My nie przechodzimy już teraz. Dla Was, dla nas, dla wszystkich miłośników 3:0, dogrywek, serii rzutów karnych, przelobowań, niewykorzystanych sytuacji, które się mszczą, goli w 87 minucie – dla Was i w Rosji, i w Polsce, i na całym świecie, przygotowaliśmy porządnie nachmieloną gaśnicę w stylu New England APA – głoszą w oficjalnym komunikacie autorzy piwa.

Osobiście zaczęliśmy już gromadzenie piwnych zapasów na Mundial. You Are the Champions! to jednak kandydat, którego jakoś jeszcze upchniemy – jeśli nie w lodówce, to w poczekalni w szafce, z której zapewne wskoczy do pierwszego składu stosunkowo szybko. Czekamy! 

Źródło: Browar Pinta

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia