poniedziałek, 25 czerwca 2018

Śląski Festiwal Piwa III - znamy listę wystawców!

piwnynocnik.pl - blog o piwie

Już w najbliższy weekend (29.06-01.07.2018 r.) na rynku w Katowicach odbędzie się trzecia edycja Śląskiego Festiwalu Piwa. Bardzo długo organizatorzy kazali nam czekać na listę Browarów, które zadeklarowały chęć uczestnictwa w imprezie. Na szczęście to już za nami. Czas na wielkie odliczanie!

Długie milczenie ze strony organizatorów było spowodowane koniecznością przesunięcia terminu rozpoczęcia imprezy o jeden dzień. Tym samym niezbędny był kontakt z wystawcami i ponowne dogrywanie szczegółów. Wszystkie Browary potwierdziły już jednak gotowość do rozstawienia swoich stoisk w terminie od 29 czerwca do 1 lipca.Oczywiście przygotujcie się na degustacje trunków serwowanych z kranów, ale także na solidne zakupy, bowiem nie zabraknie możliwości nabycia piw w wersji butelkowej. My już mamy swoich faworytów a Wy?

Śląski Festiwal Piwa III – Lista wystawców:
 -Browar Hajer
-Browar PERUN
-Browar Spirifer
-Browar Spółdzielczy
-Browar ReCraft
-Browar Kazimierz
-Minibrowar Reden
-BroWarka
-Browar PiwoWarownia
-Browar Szpunt
-Browar Profesja
-Browar Dukla
-Browar Piekarnia Piwa
-Browar Koreb
-Rodzinny pivovar Dobruśka
-Browariat
-Biała Małpa

Nie ulega wątpliwości, że zainteresowanie piwnymi festiwalami jest coraz większe, o czym może świadczyć frekwencja na tegorocznej imprezie Silesia Beer Fest IV mającej miejsce w Szybie Wilson w Katowicach. Relację z tego wydarzenia możecie przeczytać w naszym artykule, a tymczasem przygotujmy się na szereg wrażeń jakie czekają na nas na katowickim rynku podczas trzeciej edycji Śląskiego Festiwalu Piwa!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia