wtorek, 21 sierpnia 2018

Last Summer od Browaru Raduga i Summer Ale od Wrężela na zakończenie lata w Lidlu

piwnynocnik.pl blog o piwie
Od czwartku 23 sierpnia w sieci sklepów Lidl ponownie będzie można nabyć piwo Last Summer. Jest to znany już wielu z Was trunek wyposażony w pokaźną dawkę owocu mango. Za projekt odpowiada rzecz jasna Browar Raduga dostrzegalny na coraz większej ilości półek sklepowych w całym kraju.

Mango Wheat to przede wszystkim kwaskowość i egzotyka generowana przez zastosowany przez twórców owoc. Całość dopełnia szlachetna pszenica obecna podczas degustacji od początku do samego końca. Jest to również trunek wyjątkowo dobrze prezentujący się w szkle. Ponadprzeciętna mętność i żywa pomarańczowa barwa powodują, że budzą się w nas skojarzenia z sokiem owocowym. Podobne odczucia można mieć zresztą podczas samej degustacji. Cechy piwa są bowiem dość poważnie tłumione za sprawą owocowego uderzenia.

Drugi z trunków, po który warto udać się do Lidla reprezentuje barwy Browaru Wrężel. Twórcy wprowadzili do sklepów swój cytrusowy, soczysty, ultra pijalny produkt Summer Ale z charakterystyczną umiarkowaną goryczką.

Niewykluczone, że przy okazji zakupów znajdziecie na regałach jeszcze kilka innych pozycji dostępnych w Lidlu w ostatnich tygodniach. Tak było chociażby w naszym Lidlu, gdzie zastaliśmy całkiem niezłą kumulację kraftowych egzemplarzy.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia